Memories of Phantasm (Ukrainian)

Переклад, субтитри: hoshizora (Chireiden)
Редактура та допомога: Cyrus (Kikaki)

Вже більше, ніж рік, минуло з того дня, як я переклав на російську перший трейлер Спогадів фантазії, якраз перед самим виходом тієї чудової ови.

Тоді я переклав повну версію, а для неї не було відео в нормальній якості, через те, напевно, не всі змогли оцінити прекрасну графіку, що подарували нам автори.
Зараз я презентую вам переклад короткої версії, але зате я мав можливість краще обміркувати текст, додати ліпших ефектів, та використати дійсно якісне відео. Результат ви можете побачити :3

Минув рік. Я поїхав на збори, що тривали один місяць, і там, на арсіналі у густих чащобах Свердловщини, у нечасті вільні хвилини мені залишалось тільки перекладати пісні та відео (та розвивати свій сетінг, лол), і раптом мені подумалось: а чому б не перекласти на українську щось іще?
Так народилась ідея цього перекладу. Більшу його частину я створив ot там, але ще залишалось багато роботи, котру я зміг завершити тільки зараз, і тільки з допомогою Cyrus’а, за котру йому велике-велике спасибі.

Насправді, я хотів випустити це відео разом із російським перекладом третього трейлеру The Memories of Phantasm, але пан РейнКет мене випередив xD Ну, я сам винуватий, не можу поскаржитись…

Примітка: «Віють кольори краси, та колись змарніють усі» — трохи перероблені перші рядки українського перекладу Ірохі, котрий можна побачити на Вікіпедії

Memories of Phantasm (Ukrainian): 7 комментариев

  • А не пойти ли вам подальше, уважаемый?
   Я сделал то, что хотел сделать, выразил себя и свою любовь к языку, который для меня очень важен.

   Мне ничего не стоит от такого отношения полностью перейти в своих переводах на украинский, потому что ради таких, как вы, делать что-либо у меня желания нет.

   А коммент оставлю, пусть другие видят.

Добавить комментарий